Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum


#1 2010-02-04 18:51:37

Pytel007

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 8
Punktów :   

MaTi

1. Imię:Mateusz
2. Wiek:16
3. Nazwa w grze:MaTi
4.Login steam:infinity1994
5. Od jakiego czasu grasz w MW2:1 grudnia 2009
6. W jakim mieszkasz mieście:Włoszczowa
7.
8.Miałeś styczność z innymi klanami(jeżeli miałeś to napisz ich nazwy): #aT`
9.Miałeś styczność z poprzednimi częściami tej Seri, jak tak to z jakimi i jak długo na nich grałeś:CoD i CoD2 (cały czas gram) CoD3 (kilka razy na PS u kumpla) COD4 i COD5 mam orginalne, ale w 5 nie gram odkad mam MW2:) w 4 jeszcze czasem gram:)
10.Czy będziesz mógł opłacać TS’a(będzie to w formie SMS i tanio): jasne
11.W jakich godzinach zazwyczaj możesz grać:15:00 - 22:00
12.Jak długo grasz w FPS’y:ohoho i jeszce troche
13.Posiadasz mikrofon:tak
14.Akceptujesz regulamin i obiecujesz go przestrzegać:tak
15.Coś od siebie i o sobie: Humor to podstawa, co nie znaczy że od razu trzeba być debilem ;]
16.Znasz jakieś inne języki oprócz polskiego(jeżeli tak to jakie i jak długo się ich uczysz):ANG (od podstawówki) NIEMIECKI (od 1 gimnazjum) HISZPAŃSKI (od dziecka)
17.Czy chcesz pełnić pozycję snajpera w klanie(jeżeli tak to będziesz przechodził jeszcze jeden test dodatkowy):

Offline

 

#2 2010-02-05 12:37:02

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: MaTi

Witaj, podanie zostało zaakceptowane.Dzisiaj cie przetestuję.Na noże test zaliczyłeś.Było 26/5 dla mnie, aczkolwiek bardzo się starałeś i zachowywałeś się bardzo kulturalnie.Wiem, że będziesz aktywny w grze, bo cie znam już jakiś czas.Tylko pamiętaj o zaglądaniu na forum regularnie i pisaniu postów.Bo samo wchodzenie i czytanie to połowa "sukcesu".Druga faza zakończyła się remisem: 6/6.Witamy w klanie.Zmień nick na:
-=WoS=-Twój nick

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojkomiks.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.rolnictwo2010.pun.pl www.motorowery.pun.pl