Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum


#1 2010-02-06 18:25:32

†Adamiex†

Członek

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 1
Punktów :   

Podadanie †Adamiex†

1. Imię: Adam
2. Wiek: 13
3. Nazwa w grze: †Adamiex†  [PL] (krzyże sie zmienily na inne znaki)
4.Login steam: Adamiex
5. Od jakiego czasu grasz w MW2: początek stycznia
6. W jakim mieszkasz mieście: Katowice
7. W jakich godzinach mozesz grac:wkrótce wprowadzę zmiany, tu nic nie wpisujcie.Ten punkt jest dalej.
8.Miałeś styczność z innymi klanami(jeżeli miałeś to napisz ich nazwy): Nie
9.Miałeś styczność z poprzednimi częściami tej Seri, jak tak to z jakimi i jak długo na nich grałeś: Nie
10.Czy będziesz mógł opłacać TS’a(będzie to w formie SMS i tanio): raczej tak
11.W jakich godzinach zazwyczaj możesz grać: 16-18
12.Jak długo grasz w FPS’y: 6
13.Posiadasz mikrofon: tak
14.Akceptujesz regulamin i obiecujesz go przestrzegać: tak
15.Coś od siebie i o sobie: Ucze się xD
16.Znasz jakieś inne języki oprócz polskiego(jeżeli tak to jakie i jak długo się ich uczysz): niemiecki 4 lata
17.Czy chcesz pełnić pozycję snajpera w klanie(jeżeli tak to będziesz przechodził jeszcze jeden test dodatkowy):Nie

Offline

 

#2 2010-02-06 19:44:45

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Podadanie †Adamiex†

Witaj.Podanie zostało zaakceptowane.Jutro cię przetestuję.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-02-09 18:43:07

Reaggemufin

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 52
Punktów :   

Re: Podadanie †Adamiex†

Pierwszym testem jaki został przeprowadzony był na noże. Adamiex niestety go przegrał (jak to wszyscy) 30:1. Obserwując go mogę stwierdzić, że miał chwilowe lagi co utrudniło mu zapewne grę na noże. Jednak mam pozytywne uczucia co do niego, gdyż ani razu nie wyraźił złości, agresji. Wchodząc na server ładnie sie przywitał. Zobaczymy jak mu pójdą następne testy. Trzymam kciuki

Po rozegraniu drugiego meczu na head szoty  (przegrana minimalna roznica zabic) moge stwierdzic iż jest on ogarniety w tej grze, ale widocznie potrzebuje naszych treningów. ) No cóż, ale na heady z Lordkingiem ja też przegrałem. xD Czekamy na decyzje szanownych Cl'ów i VCl'ów

Ostatnio edytowany przez Reaggemufin (2010-02-09 18:54:18)


"If you do not face your weaknesses, how do you know where to be strong?"

Offline

 

#4 2010-02-09 18:55:19

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Podadanie †Adamiex†

Dzięki ów laggom raz mnie zabił!Oczywiście nie zaliczyłem mu tego.Staty na noże były 30:1 dla mnie.Zachowywał się kulturalnie.W porządku gość.Ten test zaliczony.Drugi na 1 vs 1 zasady CB wypadł mu lepiej, 17:9 dla mnie.Trzymał się moich wytycznych.Wszystko przebiegało sprawnie.Przyjmujemy cię do klanu.Zmień nick na:
-=WoS=-Twój nick

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2010-02-09 19:10:32

Aku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podadanie †Adamiex†

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Niestety, przyszedłem pod koniec i nie widziałem walki n noże. Z tego co widziałem jest w miarę dobry, a przynajmniej lepszy ode mnie (oczywiście dlatego, że ma lepszą broń (joke) ). Niestety, gorzej radzi sobie na krótkich dystansach i wąskich przejściach (widziałem tylko kawałek testu i mogę się mylić).


"Nothing is true, everything is permitted" - Altaïr ibn La-Ahad

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motorowery.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.twojkomiks.pun.pl www.rolnictwo2010.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl