Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum


#1 2010-02-21 23:16:02

Troolu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 3
Punktów :   

Możliwość by Troolu

1. Imię: Bartłomiej (Bartek)
2. Wiek:17
3. Nazwa w grze: Troolu
4. Login steam: Troolu007
5. Od jakiego czasu grasz w MW2: zacząłem 2 - 3 tyg po premierze
6. W jakim mieszkasz mieście: Wschowa
7. Miałeś styczność z innymi klanami(jeżeli miałeś to napisz ich nazwy): Nigdy się w to nie bawiłem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz
8. Miałeś styczność z poprzednimi częściami tej Seri, jak tak to z jakimi i jak długo na nich grałeś: MW(1) długo
9. Czy będziesz mógł opłacać TS’a(będzie to w formie SMS i tanio): Owszem
10. W jakich godzinach zazwyczaj możesz grać: różnie, bywa że nie mogę w tygodniu, 17-18 lub 21-22
11. Jak długo grasz w FPS’y: lata* do wyjaśnienia kiedy indziej
12. Posiadasz mikrofon: Tak
13. Akceptujesz regulamin i obiecujesz go przestrzegać: Tak
14. Coś od siebie i o sobie: jak mam zły dzień, to wszystko mogę po prostu zepsuć
15. Znasz jakieś inne języki oprócz polskiego(jeżeli tak to jakie i jak długo się ich uczysz): oczywiście angielski (lata), francuski-podstawy
16. Czy chcesz pełnić pozycję snajpera w klanie(jeżeli tak to będziesz przechodził jeszcze jeden test dodatkowy): w zależności od planszy, na nie których nie potrafię, na większości znam dużo ciekawych miejscówek*
17.Czego oczekujesz od klanu: wyrozumienia, że mnie może nie być (week'endy zawsze)

zaproszony, nie pamiętam przez kogo,
proszę o kontakt przez GG:3067416, często zapominam o rożnych rzeczach (taka wada)

Offline

 

#2 2010-02-22 14:31:40

ProBoszcz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Re: Możliwość by Troolu

Podanie przyjete niedlugo zaprosimycie na testy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojkomiks.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.motorowery.pun.pl www.rolnictwo2010.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl