Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-25 22:28:31

ProBoszcz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 107
Punktów :   

proboszcz

Widzę ze mnie wyjebałeś z klanu. Szkoda może następnym razem się dowiedz wszystkiego a nie odrazu blokujesz dostęp do klanowych rzeczy na forum. Narazie.

Offline

 

#2 2010-02-26 15:06:53

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: proboszcz

Tak.Odszedłeś z klanu.Jak wychodzisz sobie do ToD i nic nie piszesz to uznaje to za akt hamstwa po prostu.Ani nic nie powiedziałeś.Przeszedłeś do ToD.Pewien członek mnie poinformował, że nie dla jaj.Poza tym wcześniej mi mówiłeś, że jak surge i kuba odejdą to ty też.I się stało.A czemu odebrałem ci adma?Bo nie chciałem, byś wszystko z forum pousuwał.Myślałem, że nie pójdziesz za grupą.Ale jednak tak się stało.Nie wyrzuciłem cię z klanu, sam odszedłeś.A myślałem, że coś jeszcze zrobimy dla tego klanu, by odejść jak porządni założyciele, nie tchórze.Piszesz, że czegoś nie rozumiem.Dla mnie zmiana tagu bez uprzedzenia, twoje wcześniejsze ostrzeżenia o zmianie klanu i informacja członka, iż znajdujesz się na liście członków ToD dały mi do myślenia.Myślałem, że nie uciekniesz tak jak reszta.Ale jednak.Ty byś na moim miejscu zrobił to samo...

Offline

 

#3 2010-02-26 15:38:54

ProBoszcz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Re: proboszcz

Zmienilem klan na chwilke bo gralem z Zakrzesem i dla jaj to zrobilem, Vandal jest tego swiatkem. Potem musialem szybko komputer wylaczyc i nie zdarzylem zmienic nicku. Wieczorem wchodze na forum i nie mam admina.

Offline

 

#4 2010-02-26 15:47:36

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: proboszcz

Dla jaj, tak...mi powiedzieli, że na serio ;/ Takich żartów się raczej nie robi...

SZCZEGÓLNIE, KIEDY TAK WIELE OSÓB ODCHODZI!

Offline

 

#5 2010-02-26 15:56:49

ProBoszcz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Re: proboszcz

Dobra to wiez innym, do klanu ToD dolaczylem wczoraj po tym jak mnie wywaliles.

Offline

 

#6 2010-02-26 17:12:34

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: proboszcz

Nie wywaliłem cie.Cytuję: "Jak surge i Kuba odejdą to ja też niestety odejdę"-twoje słowa.Surge i Kuba odeszli i kilka innych osób.Myślałem, że do ToD uciekłeś.Ale wierzyłem w ciebie do końca.Niby dostawałeś propozycję od innych klanów, a ToD wybrałeś...
Jeden twój "żart" spójrz co zrobił.Taki przebieg był, że cię posądziłem o odejście z klanu.I ja cię nie wywaliłem.Formalnie to ty odszedłeś wtedy, a ja odebrałem ci uprawnienia.Wg twojej historii tylko dla jaj dałeś tag ToD.A ty oczywiście nie mogłeś wyjaśnić sprawy, tylko od razu odejść...
Najlepiej było "Focha" strzelić i odejść...

Offline

 

#7 2010-02-26 17:27:20

ProBoszcz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Re: proboszcz

Do ToD odszedlem bo sa ludzie ktorych lubie a w innych klanach znalem tylko max po 2 osoby

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pyrotehnic.pun.pl www.motorowery.pun.pl www.twojkomiks.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl