Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum


#1 2010-03-26 17:45:06

silver

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 2
Punktów :   

podanie

1.Konrad                                                                                                                                                     2.12                                                                                                                                                           3.~SilveR~                                                                                                                                                 4.witek5554                                                                                                                                                5.24 grudzień 2009                                                                                                                                      6.Gdańsk                                                                                                                                                    7.Nie                                                                                                                                                          8.u Juniora grałem przez kilka kilka godzin w 4 i 5                                                                                          9.zależy od kosztów                                                                                                                                    10.zależy od mojego zachowania                                                                                                                  11.nie wiem                                                                                                                                                12.nie                                                                                                                                                         13.tak                                                                                                                                                         14.a co mam powiedzieć                                                                                                                              15.angielski 5 lat                                                                                                                                         16.tak ale wole grać nożem                                                                                                                          17.żeby mnie przyjął                                                                                                                                    P.S    na moim koncie gra też mój kolega,który ma nieco słabsze wyniki

Offline

 

#2 2010-03-26 19:35:27

 AlviN

Nowy użytkownik

9932278
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: podanie

Powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freeheadshotteam.pun.pl www.rolnictwo2010.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.motorowery.pun.pl