Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-03 16:34:33

 Spectre

Członek

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 14
Punktów :   

Podanie SpectrePL

1. Imię: Piotr
2. Wiek: 16
3. Nazwa w grze: SpectrePL
4.Login steam: Bielaw666
5. Od jakiego czasu grasz w MW2: od premiery
6. W jakim mieszkasz mieście: Białystok
7. W jakich godzinach mozesz grac: tylko weekendy 18-21
8.Miałeś styczność z innymi klanami(jeżeli miałeś to napisz ich nazwy): Team on duty
9.Miałeś styczność z poprzednimi częściami tej Seri, jak tak to z jakimi i jak długo na nich grałeś: CoD 4 , grałem ok. półtora roku
10.Czy będziesz mógł opłacać TS’a(będzie to w formie SMS i tanio): oczywiście ;]
11.W jakich godzinach zazwyczaj możesz grać: patrz punkt 7
12.Jak długo grasz w FPS’y: nie pamietam ;P
13.Posiadasz mikrofon: Tak
14.Akceptujesz regulamin i obiecujesz go przestrzegać: Oczywiście
15.Coś od siebie i o sobie: Hmmm... lubie placki ;D
16.Znasz jakieś inne języki oprócz polskiego(jeżeli tak to jakie i jak długo się ich uczysz): Angielski od 5 roku życia i Niemiecki od 2 lat ale nie jestem zbyt dobry w tym.

Chciałbym jeszcze napisać , że w tej chwili gram na jednym koncie razem z młodszym bratem a on ma skłonności do wyzywania od cheaterów każdego kto go zabije. Więc jeżeli zobaczycie mnie wyzywającego od cheatów to znak że gra mój brat.



"Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski,                         
Ta sama matka tchnęła w nas życie.
Lecz różnica mocy, rozdziela nas we wszystkim."

Offline

 

#2 2010-02-03 17:09:20

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Podanie SpectrePL

Podanie zaakceptowane.Zaraz cie przetestujemy, a potem napisze tutaj co sądzę o tobie i napisze, czy cię przyjmujemy czy nie.

@Edit
Co do walki na noże...wygrałem ze sporą przewagę w punktach.Ale to nie świadczy o braku umiejętności przeciwnika.Zachowywał się kulturalnie, przestrzegał zasad, nie atakował od tyłu tylko czekał aż go zobaczę.Trochę ma ograniczony grania, ale jak będzie w szkole czy u kolegi wchodził na forum tak codziennie i pisał coś sensownego to zostanie w klanie na bardzo długo(aż do jego odejścia lub rozwiązania klanu).Poza tym widziałem go już wcześniej i uważam, że jest dobry.W walce na broń palną był remis.Oczywiście wciąż zachowywał się w porządku.Takich ludzi potrzebujemy.Zmień nick na:
-=WoS=-Twój nick .
Tylko pamiętaj, aby na te forum często wchodzić

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu w klanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojkomiks.pun.pl www.rolnictwo2010.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl