Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-02-04 23:46:57

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Kilka spraw.

Witajcie.Zakrzes niedawno umieścił poradnik dotyczący TeamSpeak'a.Musicie go sobie ściągnąć.Specjalnie założyliśmy kanał dla klanu chodzący całodobowo.Chcemy korzystać z niego przed sparingami, aby ustalić pozycje poszczególnych osób oraz w ciągu spara, aby informować się na bieżąco o informacji.Nie za dobry z niego odbiór jest, ale ważne że jest.Do tego każdy porządny klan ma pokój na nim.Ściągnijcie go sobie i nauczycie obsługiwać.Wszelkie pytania dotyczące TS'a kierujcie do Zakrzesa na steam.
Jutro dopisze tutaj jeszcze kilka spraw.Bo dzisiaj to już nie mam siły.
No to kontynuuje wypowiedź.Wczoraj był trening.Mieliśmy całkiem niezłą frekwencję.Niektórzy nie mogli ze względu na problemy techniczne, niektórzy usprawiedliwili mi się.Przypominam, iż dzisiaj będzie trening obowiązkowy w godzinach 18-19:30.Około godziny 18 zaproszę was na serwer.Jeszcze przetestuje raz z Zakrzesem taktyki i będziemy mogli je wam pokazać.Przećwiczymy je trochę.Już coraz więcej osób w klanie jest, zostały mi dwie osoby do przetestowania.Niedługo wróci CL

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gsa.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.wizir.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl