Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-02-26 20:41:53

Lordking-CL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 120
Punktów :   

Zamknięcie klanu

Witaj.Jesteś praktycznie jednym z 5 członków WoS.Większość przeszedła do ToD.Muszę zamknąć klan.Nie naciskajcie mnie, bym tego nie zrobił.To koniec.Dziękuje wam za wspólną grę.Najbardziej zawiódł mnie Vandal na którym polegałem i destiny, ponieważ oni byli najbardziej ogarnięci(nie licząc VcL ).Najbardziej zaskoczył mnie Spectre i Scaros.To był dla mnie szok.Dziękuje wam za to, co dla mnie zrobiliśćie i za to, że wytrzymaliście do końca(no niektórzy prawie).Klan istniał 3 tygodnie.Mieliśmy chęci.Reszta odszedła, z argumentacją:"Gadam jak nauczyciel, jestem za sztywny, za mało sparingów".W pierwszej i ostatniej rzeczy mieli racje.W tej środkowej tak nie do końca.Nie namawiajcie mnie do nie zamykania klanu.Ostatecznie klan zamykam.Cieszę się, że mogłem z wami grać.Nabyłem trochę doświadczenia, poznałem ciekawych ludzi.Scaros i Spectre zostali w klanie.Wg mnie Scaros był obojętny na klan.Spectre myślałem, że ucieknie jako pierwszy.Pozory jednak mylą.Klan miał swoje dobre chwile.Może nie byłem najlepszym założycielem, ale miałem chęci i się starałem.Jednak poszliście za większością ludzie, aczkolwiek nie wszyscy.Nawet tak bez pożegnania niektórzy...ale trudno.Ich wola.Jeszcze raz dziękuje wszystkim za grę.Mieliśmy bardzo dwóch obiecujących członków, którzy czekali na testy.Mam nadzieję, że powiedzie im się dobrze.Dziękuje za wkład pracy ProBoszcza, Zakrzesa i innych.Dobrze mi się z wami pracowało.

Klan zostaje oficjalnie zamknięty.

Może nie była to najlepsza mowa, bo mój zapał został ostudzony ze względu na małą liczbę pozostałych członków w klanie.Oczywiście mam nadzieję, że nadal będziemy utrzymywać kontakty.

NAPISZE DUŻYMI LITERAMI PEWNĄ WIADOMOŚĆ.JESZCZE NIE WSZYSTKO STRACONE.KLAN WCIĄŻ ISTNIEJE, ALE NA KILKA DNI NIE BĘDZIE OFICJALNYM KLANEM.ZA KILKA DNI GO PRZYWRÓCĘ W NOWEJ FORMIE.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-02-27 10:58:37

 Scaros

Członek

13071567
Call me!
Skąd: Nowa Sucha
Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: Zamknięcie klanu

Tak ja zostałem nie bardzo rozumiem czemu napisałeś że jestem "obojętny"  ale to chyba nie w złej myśli.Jeżeli kiedykolwiek odejdę(ale tak łatwo się mnie nie pozbędziecie xD) to nie w ten sposób jak reszta-jak tchórze.
Vincent może i jest spoko gościem to stracił dużo w moich oczach- nie podkłada się świń innym.
Nic straconego wszystko można naprawić a szczególnie z takim CL. Mam nadzieję, nie nie mam nadziei tylko jestem pewny,że staniemy na nogi i staniemy się jeszcze potężniejsi.
Bardzo dziękuje tym którzy pozostali a na koniec powiem jedno- nie poddawaj się Lord.
                                _______          ______
  \                        /   l            l        l
    \                    /     l            l        l______
      \       /\       /      l            l                    l
        \    /  \    /        l            l         ______ l         
          \/     \ /          l_______l         

for ever

Ostatnio edytowany przez Scaros (2010-02-27 11:09:24)


http://img194.imageshack.us/img194/7666/sygnarobert.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo-wst.pun.pl www.wizir.pun.pl www.gsa.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.g608-2.pun.pl