Forum Klanu -=WoS=-

Opis forum


#1 2010-02-08 19:39:02

Patrick

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 1
Punktów :   

Siwy

1. Imię:Patryk
2. Wiek:15
3. Nazwa w grze:Siwy
4.Login steam:patryqs
5. Od jakiego czasu grasz w MW2:Od grudnia (około 3miesięcy)
6. W jakim mieszkasz mieście:Zabrze
7. W jakich godzinach mozesz grac:----------------------------------------
8.Miałeś styczność z innymi klanami(jeżeli miałeś to napisz ich nazwy):=ToD= (Team Of Duty)
9.Miałeś styczność z poprzednimi częściami tej Seri, jak tak to z jakimi i jak długo na nich grałeś:Cod 4 (około 1 roku może nawet dłużej) , cod 2 ale single , oraz cod 5 ale także single
10.Czy będziesz mógł opłacać TS’a(będzie to w formie SMS i tanio):Tak :]
11.W jakich godzinach zazwyczaj możesz grać:Popołudniowych , nie chce określać dokładnej godziny bo różnie to bywa.
12.Jak długo grasz w FPS’y:około 5lat
13.Posiadasz mikrofon:Tak
14.Akceptujesz regulamin i obiecujesz go przestrzegać:Tak
15.Coś od siebie i o sobie:A więc tak na codzień jestem uczniem 2 klasy gimnazjum , trenuje piłkę nożna . Jestem miły , kulturalny , dowcipny , zwariowany , czasem nawet zadużo mówie xD (ale czasem).
Do klanu chcę wstąpić aby móc zagrać zespołowo , nabrać doświadczenia oraz dobrze się bawić :]
16.Znasz jakieś inne języki oprócz polskiego(jeżeli tak to jakie i jak długo się ich uczysz):Tak , Angielski hmm.... z 7 lat ;]
17.Czy chcesz pełnić pozycję snajpera w klanie(jeżeli tak to będziesz przechodził jeszcze jeden test dodatkowy):Tak ale nie zależy mi na tym tak bardzo , bardziej wole byś defenderem lub atackerem ;p

Offline

 

#2 2010-02-08 19:59:32

ProBoszcz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 107
Punktów :   

Re: Siwy

Podanie zaakceptowane wkrótce cie przetestujemy.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolnictwo2010.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.motorowery.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl